Замки

Продаж оптом і в роздріб дверних замків для будь-яких типів дверей.

Ціни на врізні замки, кодові замки, міжкімнатні механізми, навісні замки, накладні замки на двері і поштові замки в Рівному.

Дверні замки - необхідний елемент практично будь-яких дверей. Дверні замки встановлюють і на вхідні, і на міжкімнатні двері, а також на під'їзні, пожежні та інші. Сьогодні існує три типи дверних замків: вони розрізняються за способом установки. Це врізні, накладні і навісні. Ціна на даний вид товарів істотно залежить від їх типу, виробника, ступеня секретності, функціональності і ще від кількох параметрів. Замки для дверей можуть бути встановлені як самими власниками, так і професіоналами. Необхідність виклику майстра обумовлюється складністю не тільки самого замку, але і його установки. Відомо, що будь-який замок можна розкрити, проте, правильно встановлений і сучасний замок істотно ускладнить завдання щодо розкриття вашого житла або будь-якого іншого приміщення.

Особливо не вдаючись в пристрій дверних замків, скажемо лише, що найбільш взломоустойчивості сьогодні є сувальдні дверні замки. Цей тип використовується людьми вже дуже давно, а його конструкція зазнала безліч змін. Найнадійніші і захищені від злому - замки з 3-4 оборотами, їх практично неможливо відкрити відмичкою. Часто дверні замки доповнюють різними елементами, які виготовляють з міцної легованої сталі. Ці стрижні, пластини і т.п. захищають замок від висвердлювання, перепилювання та інших механічних варіантів злому.

В останні роки сильно зросла кількість китайських виробників дверних замків - це, наприклад, Apecs, які вже впритул підібралися за якістю до вітчизняних і європейських аналогів. Однак, для вхідних дверей краще купувати замки провідних світових виробників, таких як Cisa, MUL-T-LOCK, МЕТТЕМ або Mottura і ін. Ці вироби не тільки стійкі до злому, але і надійним інструментом.

Варто сказати пару слів про те, чим відрізняються один від одного накладні, навісні і врізні дверні замки. Другі в цьому списку найчастіше купують для гаражів, погребів, сараїв і інших подібних будівель і конструкцій. Навісні замки не забезпечують високої стійкості до злому, їх найлегше перепиляти або зламати. Більш того, вони не зможуть забезпечити щільне прилягання дверей до прорізу.

Врізні замки встановлюють в дверне полотно, тому їх застосовність обмежується деякими параметрами. Цей тип найскладніше встановлюється, а деякі сувальдні і подібні замки не можна змонтувати в тонкі дверні полотна.

Накладні замки прості в установці, при цьому мають ті ж класи захисту, що і врізні. Вони можуть бути інстальовані практично на будь-яку дерев'яну або металеву двері. Під них легше підібрати ручки дверні.В наличии

Замок навесной ЗН2-4-1, 60 мм СИБРТЕХ

Замок навесной ЗН2-4-1, 60 мм СИБРТЕХ

Brand:СИБРТЕХ
293.00 грн
Замок навесной, 50 мм MTX

Замок навесной, 50 мм MTX

Brand:MTX
328.00 грн
Замок навесной, 65 мм MTX

Замок навесной, 65 мм MTX

Brand:MTX
620.00 грн
Показано з 1 по 20 із 49 (3 сторінок)