Дриль один з тих інструментів, який повинен бути в кожному домі. З її допомогою можна не тільки висвердлювати різні отвори, але і перемішувати рідини, закручувати і викручувати гайки і багато іншого.

Купити дриль в Україні сьогодні нескладно – ринкові прилавки і каталоги інтернет магазинів рясніють пропозиціями. Але серед різноманіття моделей вигідно виділяється ударний дриль. У чому ж її особливість? Вона полягає в тому, що свердло такий дрилі не тільки обертається, але і здійснює зворотно-поступальні (ударні) руху. Цей факт дозволяє інструменту працювати з будь-якими матеріалами, навіть такими міцними, як бетон. З чого складається ударний дриль? Як і в будь-якому електроінструменті, її основних елементів є двигун. Його потужність може досягати 1500 Вт, моделі, оснащені двома швидкостями, повинні мати двигун потужністю не менше 700 Вт. Звичайно, чим потужніший інструмент, тим більше робіт він може виконувати, але не варто гнатися за найпотужнішим – цілком можливо, що для виконання ваших завдань підійде недорога і проста дриль.

Як вибрати ударну дриль?

Щоб купити ударну дриль, яка необхідна саме вам, і при цьому не переплатити, потрібно чітко уявляти, як саме планується її використовувати. Якщо необхідно виконувати великий обсяг робіт з великими навантаженнями на інструмент, то слід віддати перевагу більш дорогим моделям. Якщо ж дриль буде використовуватися час від часу виключно в побутових цілях, то недоцільно переплачувати за особливо потужний інструмент з безліччю додаткових функцій. На що слід звернути особливу увагу, вибираючи дриль:

  • частота обертів. Насправді числовий показник частоти обертів не дуже важливий. Більш важливою є функція можливості її регулювання або ж системи плавного спуску;
  • наявність реверсу. Ця функція передбачає можливість викручування свердла при необхідності;
  • особливості патрона. Існує три види кріплень свердла в патроні – з допомогою зубчастого механізму, ручним затиском або ж за допомогою системи auto-lock. Останній вид є найбільш зручним і міцним варіантом закріплення, в той час як перший – досить незручним з причини того, що спеціальний ключ швидко втрачається;
  • так звані факультативні параметри, які не є критичними, але відбиваються на зручність використання – довжина шнура, функція захисту від перегріву і ін.


Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)