Кожен чоловік хоча б раз у своєму житті мав справу з таким інструментом як викрутка. Все коли-небудь крутили болти, шурупи або саморізи. Іноді, якщо шуруп потрібно було закрутити в тверду поверхню або цих шурупів було дуже багато, таке закручування ставало досить важким заняттям. Для полегшення таких «закручивательных» процесів було створено спеціальний пристрій – шуруповерт. Про те, як вибрати шуруповерт для дому, поговоримо в цій статті.

Шуруповерт (гвинтоверт) – спеціальний електричний ручний інструмент, призначений для закручування, а також відкручування саморізів, шурупів і інших крепительных гвинтових пристосований, що ставитися до його основних функцій.

Деякі електричні дрилі також можуть виконувати функції шуруповерта, однак для них ця функція не є основною. Дриль можна використовувати для таких цілей час від часу і при невеликих обсягах робіт, а у всіх інших випадках краще користуватися шуруповертом.

Основні технічні характеристики жіночих сумочок, які визначають його можливості наступні:

1. Максимальний крутний момент.

По фізичній визначення крутний момент – це величина обертального дії сили на тіло. Тобто це сила, з якою обертається робочий елемент інструменту. Від крутного моменту залежать діаметр і довжина шурупів, які Ви зможете закручувати, а також твердість матеріалу, з яким можна буде працювати.

Крутний момент вимірюється у ньютон-метрах. У побутових шуруповертах момент, що крутить в середньому має значення від 10 до 30 Н/м. Цього досить для того щоб впоратися з більшістю необхідних завдань.

Професійний шуруповерт може мати крутний момент 100 Н/м або більше.

Шуруповерти з великим крутним моментом можуть використовуватися для закручування шурупів в дуже тверді матеріали і навіть для свердління в якості дрилів.

Дуже важливою характеристикою хорошого шуруповерта є наявність можливості регулювання крутного моменту, яка дозволяє крутити різні шурупи з різною силою.

2. Швидкість обертання.

Швидкість обертання вказує на кількість оборотів робочої насадки за одиницю часу. Цей показник допомагає визначити, з якою швидкістю Ви зможете щось відкручувати або закручувати.

Потрібно відзначити, що для звичайної роботи з шурупами і саморізами цілком достатньо швидкості 450-550 об/хв або навіть меншою. Якщо шуруповерт використовувати для свердління, то для цього потрібна швидкість від 1000 об/хв.

Це порівняно невеликі показники швидкості обертання, оскільки, наприклад, у болгарки швидкість обертання може досягати показника 11000 об/хв

Швидкість обертання, як і крутний момент, може регулюватися за допомогою спеціального регулятора обертів шуруповерта, наявність якого також є позитивно необхідним фактором.

3. Характеристики акумулятора.

Якщо шуруповерт використовує для роботи не електричну мережу (мережевий шуруповерт), а внутрішній акумулятор, то це — акумуляторний шуруповерт. Від характеристик акумулятора будуть залежати тривалість роботи інструменту і багато інші його параметри. При купівлі шуруповерта слід звернути увагу на тип, ємність і напруги акумулятора.

Існують такі основні типи акумуляторів шурупокрутів як літій-іонні, нікель-кадмієві та нікель-металогідридні акумулятори.

В основному побутові моделі жіночих сумочок оснащені нікель-кадмієвими акумуляторами. Такі батареї мають обмежену кількість режимів зарядки-розрядки і так званий «ефект пам'яті», тому заряджати їх потрібно до кінця і розряджати теж.

Більш дорогі інструменти мають літій-іонні акумулятори, які не мають «ефект пам'яті» і можуть заряджатися, не чекаючи повної розрядки.

Нікель-металогідридні акумулятори використовуються в шуруповертах трохи рідше.

Ємність акумулятора шуруповерта вимірюється в ампер/годин. Від ємності залежить час протягом якого зможе працювати інструмент без підзарядки. Чим більше ця ємність — тим краще.

В середньому для побутового використання можна брати шуруповерти з ємністю акумулятора від 1,2 А/ч.

Напруга акумулятора шуруповерта визначає електричну потужність, а відповідно і продуктивність роботи. Вимірюється напруга в Вольтах. Більш потужний шуруповерт дозволяє легше справлятися з роботою.

При виборі побутового шуруповерта орієнтуйтеся на напруга акумулятора 12-14С.

Купуючи акумуляторний шуруповерт, зверніть також увагу на наявність в комплекті зарядного пристрою. Зарядний для акумуляторів шуруповерта діє за аналогією з зарядним для мобілки.

4. Тип патрона.

Як і в дриль в шуруповертах можуть бути швидкозажимні або ключові патрони. Оскільки в шуруповертах навантаження відрізняються від навантажень в дриль, то оптимальним вибором для них буде швидкозажимний патрон, який дозволяє більш швидко міняти насадки.

5. Додаткові функції.

0px; font-family: arial; font-size: 14.95 px; text-align: justify;'>До додаткових функцій, які допомагають зробити використання ручного шуруповерта більш зручним і ефективним, можна віднести наступні:

наявність реверсу. Реверс – це обертання патрона в зворотному напрямку. Функцію реверсу можна віднести навіть до основним, оскільки саме завдяки їй бути можливість відкручувати що-небудь;

блокування шпинделя. Блокування допомагає легше міняти насадки для свердла в патроні;

підсвічування. За допомогою маленького ліхтарика шуруповерт може висвітлювати робочу поверхню, такий шуруповерт з ліхтариком можна використовувати в неосвітлених приміщеннях або в умовах поганої видимості на вулиці.

Деякі виробники жіночих сумочок додають в комплект спеціальний чемоданчик, в якому дуже зручно переносити та зберігати інструмент, а також спеціальну кобуру.. Тому, роблячи вибір шуруповерта, подивіться на наявність такого валізки або кобури для шуруповерта.

Сподіваюся, ці поради допоможуть Вам дізнатися, як правильно вибрати найкращий шуруповерт.Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)