Диски відрізні / зачисні

Відрізні круги - це найпопулярніший інструмент для фахівців з металу. Зварювальники, слюсарі та інші фахівці «залізних» професій активно застосовують його в своїй роботі. Можна сміливо заявити, що абразивні відрізні круги по факту стали незамінним атрибутом професійної роботи з металом. Вони відрізняються невибагливістю, відносної «всеїдністю», зручністю і легкістю застосування. Зараз вже важко зрозуміти, чим їх можна замінити і як обійтися без їх застосування.
Відрізні круги по металу є найбільш затребуваною продукцією в секторі абразивного інструменту. Їхня частка від продажу становить не менше 90% від загальної кількості реалізованого абразивного інструменту. Їх масове застосування обумовлено низькою питомою вартістю по відношенню до виконуваної роботи, загальнодоступністю, універсальністю застосування і отриманням гідного результату при малих зусиллях.
Часто виникає правомірне запитання: «А з чого, власне, виготовляють відрізні диски по бетону або будь-які інші модифікації, і чому вони настільки ефективно справляються з різкою самих різних матеріалів?» Це хвилює не тільки пересічних споживачів, а й виробників. Провідні виробники не втомлюються приділяти цьому питанню багато уваги і намагаються забезпечити найбільшу ефективність і безпеку своєї продукції для фахівців будь-якого рівня: від новачків до досвідчених майстрів своєї справи.
Диск відрізний алмазний по каменю характеризується наявністю в складі кремнію, що володіє високою твердістю і міцністю. Круг відрізний по каменю також застосовують для роботи з бетоном, вогнетривкою цеглою, керамічною плиткою, мармуром, керамогранітом. Для різання перерахованих будівельних матеріалів можуть використовуватися суцільнометалеві і абразивні і кола.
Вирушаючи в магазин, щоб купити диск відрізний, потрібно враховувати всі параметри і характеристики даного типу витратних матеріалів до електроінструментів, а саме: відмінності по діаметру, профілю, посадковому діаметру, зернистості, ступеня твердості, структурі і типу зв'язки. Є два типи зв'язки вулканітова (каучукова) і бакелитовая (пластмасова). Наприклад, диски відрізні 230 з бакелітовій зв'язкою (Б) застосовуються для грубої різання металу, з вулканитовой зв'язкою (В) - використовують для різання виробів зі сплавів титану і чавуну.Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)