Гіпсокартон

Гіпсокартон - це універсальний матеріал, Який застосовується при створенні підвісних стель, арок, полиць, ніш, карнізів, сферична поверхонь, зведенні міжкімнатніх перегородок, вірівнюванні стін и стель, а такоже при теплоізоляції и звукоізоляції приміщень. Для ціх цілей вікорістовується гіпсокартон різної товщина, щоб его! Застосування Було доцільнім и раціональнім. Розрізняють Такі типи гіпсокартону: стіновий, стельовий, гнучкий.

Для вирішенню різніх будівельних завдання вжівається гіпсокартон стіновий, Який має товщина 12,5 мм. За его помощью проводитися вірівнювання стін и стель, створюються міжкімнатні перегородки, такоже ВІН вікорістовується при створенні тепло- и звукоізоляційніх конструкцій. Іноді стіновий гіпсокартон застосовується для создания підвісних стель, но так як ВІН має велику товщина, конструкція может буті Занадто важка. Тому для ціх цілей найбільш підходящім є стельовий гіпсокартон з товщина 9,5 мм. Підвісні стелі з такого матеріалу відрізняються Розумна вартістю робіт, пріємнім зовнішнім вигляд и трівалім періодом ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Арочний гіпсокартон при товщіні 6,5 мм, добро піддається згінанню, розрізанню, пропілці, просвердлюванню, тому є незаміннім при створенні декоративних елементів и конструкцій зігнутої форми.

Для создания того чи Іншого елемента доцільно використовуват найбільш підходящій гіпсокартон, оскількі існує широкий вибір даної продукції вісокої якості за Розумна ценам!

Гіпсокартон - це універсальний будівельно-оздоблювальний матеріал, Який Завдяк Своїм високим експлуатаційним и технічним характеристикам, получил Широке Поширення на Сайти Вся. На сьогоднішній день ВІН є номером один в сфере ремонтно-будівельних робіт! Широку Популярність ВІН получил Завдяк того, что має невісоку ВАРТІСТЬ и доступні для великого кола спожівачів - на гіпсокартон ціни дозволяю купити его в столице на Неймовірно вігідніх условиях.

Матеріал представляет собою листи прямокутної форми, что складаються з картону и гіпсу. В Основі листа лежить сердечник, виготовлення з гіпсового тіста и модіфікуючіх добавок, что Надаються матеріалу міцність и необхідну Щільність. Сердечник обліцьовується надійнім будівельним картоном, Який Виконує роль армуючою каркаса, а такоже Забезпечує листу абсолютно Рівність и гладкість. Гіпсокартон відрізняється тім, что ВІН здатно впліваті на мікроклімат в пріміщенні Шляхом абсорбції волога у разі Сильної вологості Повітря и десорбція ее з гіпсокартону при надмірній сухості Повітря. Кроме того, за Показник теплопровідності гіпсокартон Близько до деревини, и его установка в житлових пріміщеннях дозволяє создать Відчуття затишку и комфорту.

С помощью гіпсокартону можна з легкістю створюваті вигнуті конструкції. Для цього необходимо зволожіті гіпсокартонній лист, надаті Йому необхідну форму и Залишити до вісіхання. Готові вигнуті гіпсокартонні конструкції ма ють Такі ж Властивості, як и звичайний гіпсокартон. Даній оздоблювальний матеріал вікорістовується для вірівнювання стін чи стель и Подальшого їх фарбування рельєфнімі фарбами, штукатурками, обклеювання флізеліновімі, тканин і паперовими шпалерами, склошпалерамі, облицюванням керамічною плиткою. На стіні та стелі, обшіті гіпсокартоном, могут кріпітіся Різні предмети, но в такому випадка Варто стежіті за їх вагою, и при необхідності додатково посілюваті конструкції. Много будівельників цінують гіпсокартон НЕ только за чудові технічні та експлуатаційні характеристики, но и за скроню ШВИДКІСТЬ и легкість монтажу. Завдяк цьом можна значний пріскоріті темп робіт, что особливо важліво при необхідності здаваті Готові об'єкти в експлуатацію в точно візначені Терміни.

Великій популярності цього матеріалу спріяє, что на гіпсокартон ціни Досить Прийнятні и Доступні. Використання міцного и надійного матеріалу, Яким є гіпсокартон, дозволяє втілюваті в реальність оригінальні дизайнерські Ідеї, доцільно використовуват простір в пріміщенні и створюваті неповторні елементи декору при найменших витрат коштів и годині.

В останні роки продаж будівельних матеріалів набуває все більшої популярності. Ринок будматеріалів пропонує величезний вибір варіантів. Одним з найактуальніших напрямків в роботі різних будівельних магазинів є продаж гіпсокартону. Ви легко можете переконатися, наскільки величезний зараз вибір цього товару. Такий достаток навіть може збивати з пантелику. Зараз купити гіпсокартон в Києві оптом не складає ніяких труднощів. Але все ж якщо ви плануєте робити ремонт і хочете використовувати для будівельних або опоряджувальних робіт гіпсокартон, визначитеся з деякими моментами.

Як і будь-який будівельний матеріал, гіпсокартон має свої особливості. Варто врахувати, що є різні види гіпсокартону і багато в чому ваш вибір буде визначатися тим, де ви хочете його використовувати. Наприклад, є різниця, для чого ви вибираєте будматеріал. Є гіпсокартон, який більше підходить для стін, а є, який краще підійде для стелі. Товщина гіпсокартонних листів - від 9,5 до 18 мм.Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)