Новинки

Про магазин

інтернет магазин "ХАТКА" не має відношення до ціноутворення в роздрібному супермаркеті "ХАТКА" (м. Рівне, вул. Біла 16д)

В інтернет-магазині будівельних матеріалів компанії «ХАТКА» представлено широкий асортимент якісних матеріалів для будівництва та ремонту. В інтернет-магазині доступні будматеріали відомих виробників за вигідними цінами: Kirchland, Knauf, Кроно, Isover, Новый стиль, Sniezka, Тріора, Armstrong та інші.

В асортименті компанії «ХАТКА» величезний вибір будматеріалів провідних брендів - штукатурки, шпаклівки, клеї для плитки, матеріали для теплоізоляції, гіпсокартон та комплектуючі, OSB-плити, утеплювачі. Всі товари мають сертифікат якості і висновки санітарно-епідеміологічної експертизи.

Наші менеджери нададуть професійну консультацію й допоможуть підібрати якісні будівельні матеріали, виходячи з Ваших потреб і можливостей.

Купуючи будівельні матеріали в нашому інтернет-магазині, Ви заощадите час і гроші, отримуючи при цьому високий рівень обслуговування, якісний сервіс і матеріали. Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти були задоволені.