breadcrumbs_revolution_theme

Інтернет-магазин будматеріалів "XATKA.ua" докладає всіх зусиль для того, щоб Ваша особиста інформація зберігалася в таємниці. Ми не збираємо особисту інформацію про Вас, коли Ви заходите на наш сайт. Єдина особиста інформація про Вас, яку ми отримуємо, це ті дані, які Ви добровільно надаєте при заповненні форм.

При реєстрації на сайті інтернет-магазину "XATKA.ua" у Вас запитується така персональна інформація, як ім'я та прізвище, адресу електронної пошти, номер телефону, адресу доставки і т п. Надання такої інформації у відповідь на запит здійснюється Вами виключно добровільно. Надана Вами інформація використовується інтернет-магазином тільки для обробки замовлень або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

Ваші персональні дані можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".

Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет-магазин "ХАТКА.ua" з Вашої згоди може надсилати на вказану, при реєстрації, адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.

При користуванні нашими послугами Ви даєте згоду на збір, використання і зберігання своєї особистої інформації відповідно до даного положення. Ми залишаємо за собою право на внесення змін до цього документа.