breadcrumbs_revolution_theme
інтернет магазин "ХАТКА" не має відношення до ціноутворення в роздрібному супермаркеті "ХАТКА" (м. Рівне, вул. Біла 16д)

Основний напрямок діяльності компанії - комплексні поставки будівельної продукції для магазинів, підприємств і організацій в Рівненській області. Наша компанія розпочала свою діяльність з продажу будматеріалів на території міста Рівне і починаючи з 2002 не змінювала юридичної назви.

КОМПАНІЇ належить супермаркет будівельних матеріалів "ХАТКА", в якому представлені досить різноманітні групи товарів. Супермаркет "ХАТКА" в м. Рівне є одиним з найбільших за торговою площею на території Рівненської області. Логотип супермаркету "ХАТКА" має відповідне свідоцтво (172717) на знак для товарів і послуг. У Рівненському супермаркеті ХАТКА представлено менше 10% товарів з якими він працює, тому якщо Ви не знайшли потрібну Вам продукції зверніться за телефоном 098-899-63-63 або напишіть на пошту im@XATKA.ua.
 
Чому клієнти обирають нас:
- Ми дотримуємося інтереси наших клієнтів. Робимо все можливе, щоб в будь-якій ситуації клієнт залишився задоволений.
- У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми надаємо вигідні умови незалежно від обсягу закупівель і дозволяємо клієнту продиктувати свої умови.
- Головне для нас - задоволений клієнт, з яким буде довгий і взаємовигідне співробітництво.
- Можливість безкоштовної доставки. Наш автотранспорт постійно здійснює доставки продукції по Рівненській області.
 
Чому виробникам вигідно з нами працювати?
- Ми не просимо грошей за вхід в нашу мережу;
- У нас є велика і постійно зростаюча клієнтська база;
- Ми швидко нарощуємо більших обертів по будь-якій групі товарів;
- Від виробника нам потрібно три речі: якісний товар, хороша ціна і швидка доставка.

інтернет магазин "ХАТКА" не має відношення до ціноутворення в роздрібному супермаркеті "ХАТКА" (м. Рівне, вул. Біла 16д)